Bizi takip edin

Haber

Çalışanlarına baskın yapılan Doğan Holding’den açıklama…

->

-> 77

Sabah saatlerinde polisler tarafından Doğan Holding çalışanlarına yönelik baskın düzenlendi. Baskına ilişkin basın açıklaması yapan Doğan Holding, ‘Şirketimiz ve bağlı ortaklıklarının faaliyetlerini etkileyen herhangi bir durum bulunmamaktadır’ dedi

İstanbul’da sabah saatlerinde Doğan Holding’in merkez binasına polis baskını gerçekleştiğine yönelik haberlerin servis edilmesinin ardından, Doğan Holding’ten yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bu sabah şirketimiz Baş Hukuk Müşaviri Erem Turgut Yücel’in ve eski yöneticimiz Yahya Üzdiyen’in, daha önce Ankara Temsilcimiz Barbaros Muratoğlu’nun tutuklanmasına neden olan soruşturma kapsamında ev ve ofislerinde arama yapılmış ve kendileri gözaltına alınmıştır. Söz konusu arama işlemi sadece adı geçen yöneticilerimizin şahsi çalışma ofislerinde yapılmış olup, Şirketimiz ve bağlı ortaklıklarının faaliyetlerini etkileyen herhangi bir durum bulunmamaktadır. Şirketimiz ve bağlı ortaklıkları faaliyetlerine aynen ve kesintisiz olarak devam etmektedir. Konu ile ilgili yeni bir gelişme olduğu takdirde ayrıca kamuya açıklama yapılacaktır.”

İSTANBUL