Bizi takip edin

Haber

Aslı Erdoğan ‘kadın başarı ödülüne’ aday gösterildi

->

-> 70

TraiCon Events Pvt Ltd, Aslı Erdoğan’ı her yıl düzenlenen ‘2016 yılı yaşam boy kadın başarı ödülü’ için aday gösterdi

TraiCon Events Pvt Ltd, tutuklu yazar Aslı Erdoğan’ı her yıl düzenlenen “Women Lıfetıme Achıevement of the year 2016 award” (2016 yılı yaşam boyu kadın başarı ödülü” için aday gösterdi. Proje Başkanı Sandra Joy, Aslı Erdoğan’a şu bilgilendirmede bulundu: “Rol modeller, özellikle cinsiyet eşitliğini geliştirmek söz konusu olduğunda insanlar için güçlü bir şekilde ilham verici olabilir. Bu anlamda, TraiCon Events Pvt Ltd, sizi her yıl düzenlenen ‘2016 yılı yaşam boyu kadın başarı ödülü’ için aday olarak göstermektedir. Ödül, özellikle ‘Liderlik Cinsiyet Eşitliğini Destekler’ olmak üzere Kadın Güçlendirme Prensipleri’ni ileriye götürmek için başarılı kadınların attığı sağlam ve yenilikçi hareketleri takdir edici niteliktedir.”

Ödül sahipleri 8-9 Aralık 2016’da İstanbul’da düzenlenecek, “2016 Türkiye Kadın Güçlendirme ve Liderlik Zirvesi”nde kendi yükümlülükleri ile ilgili doğrudan konuşma imkanı bulacak. Ancak Aslı Erdoğan’ın tutukluluğunun devam etmesi durumunda, ödülü alsa bile doğrudan konuşma yapamayacak.

TraiCon Events Pvt Ltd, çalışma ortaklarının fırsatları ölçeklendirmelerine ve işlerini daha verimli biçimde yapmalarına yardımcı olmak için çeşitlendirilmiş endüstrilerde küresel eğitimler, etkinlikler ve yönetim danışmanlığı sunan, alanında lider kuruluş.